Kunstveiling in Grote Kerk

NIEUWS

BEVERWIJK – Een muzikale kunstveiling in de Grote Kerk Beverwijk.

De expositie start 17 december 2014.

Girls
Naast Café Camille en het Kennemer Theater

Met op optredens van o.a.:

* Shirley’s Melloos Music
* Karlijn en Tim
* Madelief en de Brandnetels

Op zaterdagmiddag 20 december, zal in de Grote Kerk Beverwijk voor de tweede keer een kunstveiling plaatsvinden tbv. 3FM Serious Request “Hands Off Our Girls”. Een inspirerende veiling met prachtige muziek in de veilige armen van deze veertiende eeuwse kerk. Het gevoel van veiligheid, wat voor velen in Nederland een vanzelfsprekend gevoel is, is op sommige plekken in de wereld alleen een droom. Met name meisjes zijn op een aantal plekken in de wereld niet veilig, “Hands Off Our Girls” gaat hier iets aan doen. Stichting Globe Alive (met als aanvoerster Monique Luiken) organiseert juist om die reden en om het Rode Kruis te helpen, deze veilingen.

De eerste veiling in Ruigoord Amsterdam bracht al 530,00 euro op. Wij hopen deze opbrengst minimaal te verdubbelen tijdens de veiling in Beverwijk. Kom op tijd en neem contanten mee en/of een bank identifier en jouw pas.

De kerk is open vanaf 14.00 en de toegang is gratis
Optredens en veiling starten om 15.00
De expositie dagen zijn van woensdag 17 tot zaterdag 20 december vanaf 16.00

Widget is loading comments…

Twitter
Visit Us
Follow Me
Volg mij via e-mail
RSS
INSTAGRAM
Houzz